Aktuality ze světa fitness

Dokument, který může šokovat
Vzdělávání ať už v psané nebo audiovizuální formě je důležité pro jakéhokoliv atleta, který se chce neustále posouvat dopředu. Problémem však je, že některé dokumenty mohou natolik otevřít oči, že člověk přestane věřit v tradiční mantry, které měl silně zažité. Dnes se zaměříme na dokument na Netflixu, který se nazývá „Seaspiracy“.

Více blog

Nejlepší zdroje bílkovin
Jaké jsou nejlepší zdroje bílkovin? Ano, maso je to jednoznačně, ale je tady i plno dalších alternativ. Do tohoto článku je speciálně pro všechny z vás vypíšeme. Tak pojďte číst s námi!

Více výživa zdraví základy

Kliky, jak je neznáte!
Existuje spousta variant kliků, které dokonale procvičí snad téměř všechny možné části těla. Někteří preferují ty klasické, jiní diamantové nebo jiné variace. My se dnes v tomto článku podíváme na kliky, které se v angličtině jmenují „Pike pushups“.

Více posilování cvičení základy

Dezinformace ve výživě
Každého již na sociální síti přesvědčil poutavý obrázek o něčem, co vlastně nemusela být ani pravda, ale dotyčný to nijak dále nezkoumal a pouze slepě věřil obsahu. Bohužel to je smutná realita dnešních dní, kdy lidé nechtějí nebo ani nehledají čas, aby si informace ověřili. Daná problematika se navíc týká i samotné výživy.

Více výživa zdraví

Jak dopadl první open CrossFit Games Open 2021?
Jedná se o první závod ze tří velkých závodů. Atleti, kteří se těchto závodů zúčastní jsou většinou v extrémní kondici, a tak záleží pouze na tom, kdo se umístí jako první. Pojďte se s námi podívat, jak to tedy celé dopadlo.

Více novinky fitness lifestyle

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Do Dubiny daleko? Zkuste

Poruba