Aktuality / Novinka v našem fitku!<br>Akustickoá vibrační plošina SONIX

Stále se snažíme zlepšovat a připravovat pro Vás co nejlepší prostředí a pomůcky pro cvičení. Nyní jsme si pro Vás připravili Akustickou vibrační plošinu SONIX. Tu můžete vyzkoušet bez jakéhokoliv dalšího poplatku, nabízíme ji totiž v ceně vstupu!

Že máte málo času na cvičení, ale chcete zlepšovat svou kondici? V takovém případě jsme pro vás připravili malého automatického pomocníka pro dosažení lepších výsledků. Tedy nejen když máte málo času, vyzkoušet tuto vibrační plošinu může opravdu každý.

Jak tento mechanický pomocník funguje a k čemu všemu je dobrý? Akustická vibrační plošina SONIX funguje na bázi zvukových vln s frekvencí 3–50 Hz a vytváří kolmé vibrace, které způsobují povzbuzení orgánů a buněk. Tato metoda byla původně vyvinutá pro astronauty, kteří po delší době strávené ve stavu beztíže ztráceli rychle svalovou hmotu. Plošina vibracemi procvičuje vaše tělo, způsobuje protažení a prokrvení a tím za vás udělá kus práce se strečinkem. Další výhodou je, že protáhne a procvičí i partie, na které zapomínáte, nebo kterým nevěnujete tolik pozornosti. Svým působením také zlepšuje oběh tělních tekutin a pomáhá odbourávat tělesný odpad. V neposlední řadě také příznivě působí na snižování stresu, což samozřejmě pomáhá jakékoliv cvičení.

Takže neváhejte a cvičte. A při návštěvě u nás určitě vyzkoušejte vibrační plošinu. :)ZpětDo Dubiny daleko? Zkuste

Poruba