Aktuality ze světa fitness

Glutamin a jeho vliv na tělo
V předešlých článcích jsme rozebrali suplementy jako je citrulin a kreatin. Nyní se podíváme na další suplement a tím je glutamin. Pojďme si tedy samotný suplement představit a rozebrat jeho benefity a samotný vliv na tělo.

Více výživa fitness základy

Tipy na zkrácení tréninku
Ať už je váš důvod jakýkoliv, určitě se vám již stalo, že jste potřebovali z nějakého důvodu zkrátit váš trénink. Jak však zkrátit trénink aniž byste se ochudili? Na to se právě podíváme v tomto článku.

Více cvičení motivace základy

Jak dodržet novoroční předsevzetí
S Novým rokem přichází i spousta novoročních předsevzetí. Jak docílit toho, aby předsevzetí bylo úspěšné? Máme pro Vás jednoduché rady, abyste zvýšili svou šanci na úspěch, a docílili své vysněné mety.

Více motivace fitness návod

Otužování
Tuhne vám krev v žilách, když vidíte odvážlivce vydávající se do chladných vod zimních měsíců? Ačkoliv se vám to může zdát jako zbytečný risk se svým zdravím, opak je pravdou. Obliba otužování rok od roku stoupá a to právě díky pozitivním účinkům na celkové zdraví člověka.

Více zdraví motivace základy

4 tipy na dosažení maximální svalové regenerace
Máte systematicky poskládaný tréninkový plán, kvalitní jídelníček, a přesto vaše výsledky pořád nejsou takové, jaké byste si představovali? V takovém případě může být na vině špatná nebo nedostatečná regenerace svalů. Proto si představíme pár tipů na dosažení maximální svalové regenerace.

Více posilování cvičení motivace

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Do Dubiny daleko? Zkuste

Poruba